Çocuklarınız Eğlenerek Öğrensin

Megi Kids

Çocuklarınız Eğlenerek Öğrensin

Megi’nin amacı; çocukların ebeveynleriyle veya onlar olmadan güvenle oynayabilecekleri, teşvik edici ve eğlenceli bir öğrenme ortamı sağlamaktır. Megi’de çocuklar; akranlarıyla tanışma, iletişim kurma ve yeni beceriler öğrenme konusunda mükemmel bir fırsata sahip olurlar.

Megi’nin Hikayesi

En güzel ortak noktamız olan çocuklarımız için bir uzman psikolog ve bir gıda mühendisi olarak ne yapabiliriz diye düşünürken kendimizi bu işin içinde bulduk. Deneyimlerimizi hayallerimizle birleştirince de ortaya “Megi” çıktı.

Megi’de Sizi Neler Bekliyor

Çocuklarınız uzmanlar eşliğinde gelişimlerini destekleyen aktivitelerin ve serbest oyun alanımızın keyfini çıkarırken size de keyifle yemeğinizi yiyip kahvenizi içmek kalıyor.

Atölye

Eğitsel Oyun Grupları, Sanat Atölyeleri, Orff Temelli Müzik Hareket Eğitimi, Yaratıcı Drama, Müzikli Masal Atölyesi, Anne Çocuk Yogası, Hamile Pilatesi, Mutfak Atölyeleri ve diğer sürpriz atölyelerimiz…

Free Play

Çocuklarınız için özel tasarlanan, birçok ayrıcalıkların olduğu, dilerseniz kamerayla takip de edebileceğiniz “Free Play” alanımızda çocuklarınız sürekli keyifli ve güvende.

Organik Yemekler

Organik ve doğal ürünlerle hazırlanan yemeklerimizi denemek için sabırsızlandığınızı biliyoruz.

 

Seminerler

Sizler ve çocuklarınız için alanında uzman kişiler tarafından yapılacak bilgilendirici, eğitici ve yönlendirici seminer programlarımız.

Uzman Psikolog

Çocuğunuz bir yandan eğlenirken bir yandan da “Uzman Psikoloğumuz” tarafından yapılacak gelişimsel değerlendirme ve gözlemler sonucunda çocuğunuzun ihtiyaçlarını belirleyip, kendini etkin olarak geliştirebileceği atölyelerimize yönlendiriyoruz.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.